Потреба в супроводі матеріальних цінностей існує не тільки у підприємців, а й у приватних осіб.

Наприклад, якщо людина продав квартиру, машину або ділянку землі, оформив інші великі угоди у нотаріусів і йому необхідно перевезти отримані кошти з одного пункту в інший. Для того, щоб убезпечити себе, своїх близьких і грошові активи, людина, замовляє послугу супроводу і автомобіль з озброєною охороною.

Захист, контроль і безпека необхідні для збереження документів і грошових коштів приватних осіб в процесі перевезення їх до відділення банку або в інший пункт призначення.

Послуги інкасації для приватних осіб включають такі послуги:

 • перевезення грошових коштів у відділення банку, по будь-якому заданому маршруту;
 • ми гарантуємо конфіденційність перевезених цінностей, не потрібно підтвердження походження коштів;
 • видача готівки в касі банку з подальшою доставкою замовнику;
 • супровід великих сум готівки і матеріальних цінностей в дорозі;
 • охорона зі зброєю для перевезення цінностей;
 • перерахунок та зберігання грошових коштів в сховище компанії. Ризики пропажі цінностей як при перевезенні, так і при зберіганні застраховані і перестраховані в міжнародних синдикатах Ллойдс;
 • супровід клієнта, який перевозить матеріальні цінності;
 • перевезення цінностей по території всієї України;
 • супровід і охорона автомобіля замовника.

Захист і супровід фізичних осіб може знадобитися і в побутових ситуаціях, найбільш поширені з них:

 • видача великого кредиту;
 • велика покупка (нерухомість, авто), для якої може знадобитися перевезення валютних коштів продавцю або в відділення банку;
 • транспортування матеріальних цінностей – ювелірних прикрас, дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, предметів антикваріату та ін.
 • Інкасація фізичних осіб досвідченими фахівцями і охороною убезпечить Вас і Ваших близьких і захистять Ваші цінності від крадіжки. Довірте питання безпечного перевезення цінностей нашій компанії і приділіть час своїй сім’ї.

Перед початком проведення інкасації, ми укладаємо з замовником договір, в якому вказані права і обов’язки обох сторін. Крім того, ми складаємо і погоджуємо графік, умови і місце проведення інкасації. Для фізичної особи питання підготовки угоди – протягом 1 години, договору оформляються і оплачуються максимально зручно, немає необхідності кілька разів приїжджати в офіс, досить дзвінка або повідомлення по каналах комунікації з «СІТ СЕК’ЮРИТІ» – сайт, фейсбук.

Послуги інкасації для фізичних осіб можуть надаватися як одноразово, так і на постійній основі. Вартість послуг з інкасації в кожному окремому випадку розраховується індивідуально. При розрахунку вартості враховуються такі чинники – віддаленість, час, сума, яку потрібно перевезти, частота звернень за послугами інкасації та т. д. З договором можна ознайомитися в розділі “Договори

Для отримання детальної інформації, Ви можете звернутися до менеджера інкасаторської компанії за номерами телефонів (044) 500-48-12 або (044) 596-48-12, 067-249-32-20

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ САМЕ НАС?

Для інкасації цінностей

CIT-КОМПАНІЯ №1 В УКРАЇНІ

Компанія «СІТ СЕК’ЮРИТІ» – це перша приватна компанія в Україні, яка отримала ліцензію Національного банку України з надання послуг з інкасації.

Ліцензия МВС
Image module
Ліцензия НБУ
Image module

Онлайн консультація