Міжміське перевезення валютних цінностей – це послуга, де одним з найважливіших факторів успішного її надання є безпека транспортування самих цінностей незалежно від його типу (дорогоцінний метал, важливі документи, грошові кошти). Будь який цінний вантаж супроводжується професійними інкасаторами.

Междугородняя инкассация и перевозки

Міжміська інкасація і перевезення

У спектр послуг спеціалізованої охоронної компанії «СІТ Сек’юриті», входить інкасація не тільки підприємств і торговельних точок, які знаходяться в містах дислокації компанії, а й тих, що розташовані в інших містах. Досвідчені фахівці нашої компанії в будь-який час готові здійснити виїзд і надати послуги по міжміським перевезенням валютних цінностей.

Наша компанія має великий досвід роботи в сфері інкасації державних і приватних установ. Кваліфікований персонал – це наш добре підготовлений персонал компанії, призначений для виконання будь-яких операцій з інкасації, де потрібна оперативність, якість та безпека. Всі співробітники в обов’язковому порядку проходять спеціалізоване навчання в закладах НБУ.

 

Як здійснюється міжміська інкасація?

Спеціалізована служба інкасації «СІТ Сек’юриті» надає послуги по міжміському перевезенню грошових коштів та інших цінностей на спеціально обладнаних броньованих автомобілях не нижче ІІІ класу захисту, під посиленим контролем по маршруту.

Для максимально якісного здійснення процесу інкасації об’єктів, що розташовані за межами м. Києва, слід чітко дотримуватися правил безпеки. Основне завдання команди – безпечна доставка вантажу і безпека супроводжуючого персоналу.

Процес перевезення готівки та інших цінностей, здійснюється в кілька етапів:

  • з використанням спеціальних кейсів ми приймаємо від клієнта, цінності, які потрібно перевезти;
  • далі кейс транспортується інкасаторами на броньованому автомобілі під охороною;
  • ми доставляємо готівку або матеріальні цінності в пункт призначення – банк, касу установи або власне сховище для тимчасового зберігання.

 

Інкасація за маршрутом

Інкасація коштів та перевезення матеріальних цінностей повинні бути надійно захищені. З метою мінімізації ризиків наша інкасаторська служба страхує цінності, що перевозяться.

Основні процеси інкасації та перевезення цінностей включають в себе:

– підготовку та виїзд інкасаторів на маршрут;

– прибуття на об’єкт і вибуття з об’єкта;

– дії працівників під час маршруту та по завершенні маршруту.

Міжміські перевезення матеріальних цінностей та вантажів

Складна і небезпечна криміногенна ситуація в Україні змушує приватні підприємства і державні організації звертатися до послуг інкасаційних і охоронних компаній. Завдяки залученню досвідчених співробітників, в разі виникнення надзвичайної ситуації, забезпечується захист матеріальних цінностей і документів, що перевозяться.

Перед транспортуванням вантажу нашими співробітниками здійснюється його аналіз та визначається необхідний ступінь захисту даного вантажу. При виконанні підготовчих робіт враховуються такі чинники:

  • матеріальна цінність;
  • особливості транспортування і зберігання;
  • обстановка на шляху проходження;
  • можливі загрози.

Замовивши супровід міжміського перевезення вантажу в компанії «СІТ Сек’юриті», Ви гарантовано отримаєте:

  • безпечну доставку вантажу і матеріальних цінностей броньованим автомобілем для перевезення цінностей, обладнаний згідно всіх вимог безпеки.
  • послуги професійної збройної охорони та бригади досвідчених інкасаторів;
  • аналіз і планування маршруту.

 

На автомобілях, призначених для безпечних міжміських перевезень, встановлено супутникову систему стеження, що дозволяє віддалено оновлювати трекінг і в режимі реального часу відслідковувати місце знаходження вантажу.

Послуги по міжміським перевезенням компанія «СІТ Сек’юриті» надає на всій території України.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ САМЕ НАС?

Для інкасації цінностей

CIT-КОМПАНІЯ №1 В УКРАЇНІ

Компанія «СІТ СЕК’ЮРИТІ» – це перша приватна компанія в Україні, яка отримала ліцензію Національного банку України з надання послуг з інкасації.

Ліцензия МВС
Image module
Ліцензия НБУ
Image module

Онлайн консультація