Компанія «СІТ СЕК’ЮРИТІ» – це перша інкасаторська компанія в Україні, яка першою отримала ліцензію Національного банку України на надання послуг з інкасації в 2016 р. Крім того компанія має ліцензію МВС на охорону. 07.11.2019 ми першими серед СІТ-компаній отримали дозвіл Національного банку України на обробку та зберігання готівки.

Клієнти компанії – це банки, фінансові компанії, торгові підприємства, АЗК, аптеки, ломбарди, обмінні пункти, фізичні особи та інші. В першу чергу, це клієнти, які зацікавлені в ефективному використанні свого часу і скорочення непрофільних адміністративних витрат на інкасацію, обробку та зберігання готівкових коштів.

Для роботи в компанії підібрані співробітники, від інкасаторів, касирів до директора зі стажем роботи в сфері інкасації, банківській системі, з системним підходом до організації бізнесу.

Безпека перевезень грошових коштів забезпечується:

  • Міжнародним перестрахуванням ризиків в Lloyds;
  • Досвідченим і висококваліфікованим персоналом;
  • Власним парком сучасних броньованих автомобілів;
  • Наявністю охорони з вогнепальною зброю;
  • Наявністю технічних засобів збереження цінностей (сейфи та спеціальні кейси). Кожен автомобіль обладнаний системою GPS.

Каса нашої Компанії працює щодня з 8-00 до 23-00, гнучко підлаштовується під необхідний графік роботи банків та компаній.

У 9 містах України в нас є сховища, готівка також перестрахована в міжнародному синдикаті Lloyds.

Надаємо комплекс послуг по повному аутсорсингу операцій з готівкою, в тому числі підкріплень АТМ, відділення банків, перерахунок виручки компаній.

Для банківських установ існує окрема індивідуальна програма. Ми пропонуємо професійну допомогу в організації інкасації та перевезення валютних цінностей, що дозволить розвивати банківський бізнес по всій території України і задовольнити потреби клієнтів в організації інкасації та перевезення валютних цінностей за правилом «єдиного вікна».

Переглянути презентацію компанії

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ САМЕ НАС?

Для інкасації цінностей

CIT-КОМПАНІЯ №1 В УКРАЇНІ

Компанія «СІТ СЕК’ЮРИТІ» – це перша приватна компанія в Україні, яка отримала ліцензію Національного банку України з надання послуг з інкасації.

Ліцензия МВС
Image module
Ліцензия НБУ
Image module
Погодження НБУ
Image module

Онлайн консультація